ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ СУДНОВОДІЇВ МАЛОМІРНИХ СУДЕН

04071 м.Київ, вул.Хорива, буд 43.
тел. (044) 22-77-015; 099 33-66-099
email: gdip@malomerka.com.ua

Про нас

ТОВ "СУДНОПЛАВНІ МЕРЕЖІ МАЛИХ СУДЕН" здійснює свою діяльність у сфері морського та річкового транспорту.

Ми пропонуємо Вам широкий спектр послуг з:

- формування навичок судноводіїв маломірних суден категорії М-6 та М-24, а також організації плавпрактики маломірників;

- оформлення угод купівлі-продажу маломірних суден, правового забезпечення виключення / реєстрації суден у Судновій книзі або у Судновому реєстрі України;

- представництва інтересів судновласників в державних установах та підприємствах, зокрема Міністерство інфраструктури, Укрморрічінспекція, Регістр судноплавства, оформлення витягів з Державного реєстру обтяжень рухомого майна у ДП "Інформаційний центр" Міністерства юстиції, тощо.

- у нас Ви можете замовити бортові номери, рятувальні засоби (рятувальні круги та жилети різних типів), а також піротехнічне обладнання;

- наша компанія виконує сертифікацію рятувальних засобів;

- ми надаємо консультації з питань видачі дублікатів суднових документів, допомагаємо відновити будь-які суднові документи у випадку їхньої втрати, надаємо правову допомогу у питаннях ліцензування комерційних пассажирських перевезень, відкриття баз-стоянок маломірного флоту та багато іншого.

Наші фахівці надають професійні консультації по організації діяльності підприємств морського і річкового транспорту, судноплавних компаній, ліній закордонного плавання, систем управління безпекою судноплавства на підприємствах та інші послуги відповідно до чинного законодавства України.

Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта щодо вирішення поставлених завдань в розумні терміни, а також готові запропонувати варіанти вирішення складних і проблемних питань із захистом інтересів клієнта згідно з чинним законодавством.

Вам буде вигідно співпрацювати з нами:
- Ви завжди зможете отримати безкоштовну консультацію до і після оформлення документів;
- Наші фахівці запропонують найбільш оптимальне для Вас рішення;
- Ми гарантуємо мінімальні терміни виконання робіт;
- Наша компанія налаштована на довгострокове та взаємовигідне співробітництво.

* Для оперативного виконання робіт нашими фахівцями, Вам необхідно скачати і заповнити "бланк клієнта" в розділі Бланкі і відправити його нам по електронній пошті. Наші фахівці підготують всі необхідні документи вже до моменту Вашого приїзду до нас в офіс.
Вам залишиться лише їх підписати.
milanamania.ru